Nabídka volných pracovních míst

I pokud jste si nevybrali z právě nabízených volných míst a nechcete se účastnit konkrétního výběrového řízení, můžete nám zaslat svou profesní nabídku za účelem eventuální budoucí nabídky zaměstnání.

Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Váš životopis a případnou spolupráci.

  Souhlas se zpracováním osobních údajů – potenciální zájemce o zaměstnání

  Informace o zpracování osobních údajů a souhlas – potenciální zájemce o zaměstnání

  Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat profesní nabídku" souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, konkrétně identifikačních, kontaktních a CV, které poskytuji společnosti NEONLAK spol. s r.o. (IČ: 25053426). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Tyto údaje poskytuji společnosti NEONLAK spol. s r.o. (IČ: 25053426) výhradně za účelem eventuální budoucí nabídky zaměstnání a to na dobu 6 měsíců od jejich předání. Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom/a, že jej mohu kdykoliv odvolat a to prostřednictvím emailu gdpr@neonlak.cz

  V případě Vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat:
  telefon: +420 326 236 322 nebo na emailu: prace@neonlak.cz

  Naši nabídku volných pracovních míst můžete doporučit i svému známému, pokud víte o jeho odhodlání využít svůj potenciál a být loajální k dobrému zaměstnavateli. Stačí ho informovat o nabídce volných míst.